KONST / Litografier / Färglitografi 12332208
nr 1233 2208
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 100/460. Motivet: 60x44 cm
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 4 februari 2019
kl 20:21:10
100 kr
250 kr
300 kr
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr